14.asırdan bu yana doğadan gelen in hamamı termal su ve çamur şifası, ilk olarak Büyük Menderes üzerinden 1327 yıllarında İlhanlılar Anadolu valisi Emir Çoban'ın oğlu İn Hamamından faydalanmak için Timur Taş köprüsünü yaptırmış kendisi ve askerleri tedavi için burada konaklamışlardır. Daha önceleri mağaraların (in) içine girilerek yararlanılan doğal sauna ve su kaynakları,1983 yılında tesisimizin faaliyete girmesiyle misafir ve ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur. ismini İn Hamamlarından esinlenerek alan İnatı Termal Otel, sağlık Bakanlığı Onaylı olup, doğanın tüm şifa ve mucizesini, tüm doğallığı ve saflığı ile siz değerli misafirlerine sunuyor. Yeşil doğa ve mavi gökyüzünün tam ortasında, Ege'nin dağlarından gelen tertemiz havasıyla huzur, doğal üretim meyve ve sebzeleriyle sağlık, termal suyu ve bol mineralli çamuru ile şifa ve güzellik veren İnaltı termal Otel misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.

 

   İnaltı Termal Otel, 15 oda olarak hizmet vermeye başlamış bugüne kadar 60 oda 120 yatak  kapasitesine ulaşmıştır. İnalti Termal Otel'de uzman bir fizik tedavi ve rehabilitasyon mütehassısı, tamamen köy usulünde hazırlanmış açık büfe sabah kahvaltısı ve doğal sebzelerden yapılan akşam yemeği, sıcak ve soğuk yüzme havuzları, buharlı ve fin sauna, spa, masaj kaynağından gelen saf işlenmemiş termal çamur bulunmaktadır.

 

  İnaltı Termal Otel, siz değerli misafirlerine, fiziksel, ruhsal ve zihinsel bir arınma imkanı sunuyor. Şehrin telaşlı koşturmasından uzak, tamamen kendinize odaklı bir arınma, sağlık ve bakım için bekliyoruz...

 

 

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TEMEL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RUHSAT NO:KT.20.04 İLE ONAYLANMIŞTIR.